Published On: 12 Shtator, 2016

Panik në “City Mall” – Ja si e ndien edhe kosovarët tërmetin në Shkup (VIDEO)

Tërmeti i pasdites së djeshme, i cili ishte më i fuqishmi në serinë që goditi Shkupin, u ndie edhe në Qendrën tregtare “City Mall”, e cila si zakonisht të dielave ishte përplot me vizitorë.

Kjo qendër tregtare, përndryshe, është destinacion shumë i preferuar për vizitorët nga Kosova, sidomos gjatë fundjavës, kështu që ata në numër të madh u gjendën aty edhe në kohën e tërmetit të djeshëm në orën 15:10.

Mediat e Shkupit publikuan një video amatore që tregon se si i kapi paniku vizitorët e “City Mallit”, pra edhe mysafirët nga Prishtina dhe qytetet tjera të Kosovës./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...