Published On: 24 Gusht, 2017

PAN hynë të parët në sallën e Kuvendit

  • Koalicioni PAN ka arritur i pari në sallën e Kuvendit ku pritet të mbahet seanca e gjashtë me radhë për konstituimin e Kuvendit

Ndërkohë që aty të pranishëm janë edhe Vetëvendosje, koalicioni LAA dhe Lista Serbe, raporton Express.

Si pikë e rendit të ditës sot është zgjedhje e kryeparlamentarit dhe nënkryetarëve të Kuvendit./Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...