Published On: 6 Tetor, 2016

Pamje tronditëse: Kujdestarja dhunon fëmijën me sindromën “Down”

Një kujdestare fëmijësh në Kentucky, SHBA është dënuar pasi u filmua duke ushtruar dhunë ndaj një 4-vjeçari me sindromën “Down.”

Lilian D. White shihet në një kamera të fshehtë, teksa e tërheq fëmijën zvarrë në dysheme dhe i ulët sipër.

White pritet të dalë para gjyqit, për dhunën e ushtruar ndaj fëmijës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...