Published On: 16 Korrik, 2016

Pamje tmerruese: Turma pro-Erdoganit ia heq kokën ushtarit (VIDEO+18)

The Mirror e ka publikuar një video e cila shfaq pamje jashtëzakonisht të rënda janë të një ushtari i cili shihet i shtrirë në tokë dhe i rrethuar me gjaku.

Sipas Mirror, ai ishte dorëzuar pas dështimit të grushtetit të mbrëmshëm, ku pastaj ishte sulmuar nga turma e cila kishte dalë në rrugë në mbështetje të presidentit turk, Erdogan, përcjell Express.

Video: Kujdes pamje të rënda!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...