Published On: 3 Prill, 2016

Pamje të rralla të Prishtinës dhe Gjakovës në vitin 1912 (Video)

 

 

 

Video ; Pamje të rralla të Prishtinës dhe Gjakovës në vitin 1912Video ; Pamje të rralla të Prishtinës dhe Gjakovës në vitin 1912

Posted by Shefqet Cakiqi-Llapashtica on 2015-03-28

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...