Published On: 24 Korrik, 2016

Pamje të rënda, mbërrijnë në Tiranë të plagosurit nga aksidenti në Gjirokastër (VIDEO)

Të plagosurit e aksidentit të Gjirokastrës janë transportuar me helikopter për në Tiranë, pasi gjendja e tyres ishte shumë e rëndë.

Nga përplasja e një furgoni pasagjerësh me një makinë me targa zvicerane, në të cilin udhëtonin disa kosovarë mbetën 3 të vdekur dhe 7 të plagosur.

Burime nga policia bëjnë me dije se viktimat e këtij aksidenti janë dy fëmijë dhe një grua.

Të plagosurit ndodhen në spitalin e Traumës në kryeqytet për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësore.

Dyshohet se shkaku i aksidentit ishte parakalimi i gabuar i njërit prej automjeteve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...