Published On: 22 Korrik, 2016

Pamje të rënda brenda qendrës tregtare ku ndodhi sulmi në Munih (Video +18)

  • Janë publikuar pamje nga sulmi brenda një qendre tregtare në Munih të Gjermanisë, ku një person raportohet se vrau disa njerëz dhe lëndoi plot të tjerë.

Sulmuesi thuhet të ketë ikur nga vendi i ngjarjes dhe policia është në kërkim të tij./Gazeta Express/

Kujdes: Pamje të rënda:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...