Published On: 26 Gusht, 2017

Pamje të reja nga përfshirja në flakë e autobusit me udhëtarë kosovarë (VIDEO)

  • Gazeta Express ka sigurar pamje të reja të autobusit kosovarë i linjës Prishtinë – Ulqin, i cili gjatë ditës është përfshirë në flakë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Milot-Kukës.

Mësohet se nga kjo situatë nuk ka pasuar asnjë person, ndonëse shumë udhëtarë ishin brenda kur edhe kishte ndodhur incidenti, raporton Express.

Ndërkohë që policia dhe zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes. Sipas njoftimit të policisë, përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

Policia tashmë ka nisur hetimet dhe dyshon se flakët kanë ardhur për shkak të një defekti teknik.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...