Published On: 24 Gusht, 2016

Pamje të qytetit italian “që nuk është më”, para dhe pas tërmetit (Foto)

Një tërmet ka goditur Italinë qendrore të mërkurën në mëngjes, pasuar nga një seri dridhjesh, kanë njoftuar gjatë ditës mediat e huaja.

Disa qytete të vogla dhe fshatra janë dëmtuar rëndë nga tërmeti, përcjell Telegrafi.

“Të paktën 38 persona janë vrarë, por numri i të vdekurve mund të rritet”, kanë thënë zyrtarët. /Telegrafi/

W1

W2

W3

W4

W5

W6

W7

W8

W9

W10

W11

W12

W13

W14

W15

W16

W17

W18

W19

W20

W21

W22

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...