Published On: 8 Nëntor, 2016

Pamje shokuese nga urbanët në Tiranë dhe Vorë, pasagjerët në ujë (FOTO)

Shqipëria sot është zgjuar nën ujë.

Raportime pafund nga e gjithë vendi, lagje të përmbytura, rrugë të mbuluara nga ujë, pemë të rrëzuara, banesa dhe biznese të pushtuara nga uji.

Ndërkohë, Jetaoshqef.al ka publikuar disa foto shokuese, urbani i Vorës dhe Paskuqanit është mbuluar nga uji.

Ashtu siç duket edhe nga pamjet e mëposhtme i gjithë urbani është mbushur me ujë, duke krijuar edhe dallgë brenda tij.

Sipas raportimeve të qytetarëve, uji ka hyrë nga rruga, ndërsa gjendja sa vjen dhe përkeqësohet.
screenshot-4_1478590220-7984481
screenshot-2_1478590162-4586532
screenshot-3_1478590162-6718090
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...