Published On: 12 Maj, 2016
Bota |

Pamje nga shpërthimi në Stamboll (Foto)

Në qarkun Samandira të Stambollit shpërtheu një automjet i parkuar gjatë kalimit të një automjeti ushtarak

Në qarkun Samandira të Stambollit shpërtheu një automjet i parkuar gjatë kalimit të një automjeti ushtarak, raporton Anadolu Ajansi.

Sipas informacioneve të marra, në afërsi të një kazerme ushtarake, shpërtheu një automjet i parkuar.

Njoftohet se gjatë kalimit të automjetit ushtarak ka shpërthyer një automjeti i parkuar dhe 5 persona janë dërguar në spital.

Pas shpëthimit në vendngjarje kanë arritur një numër i madh i ekipeve të policisë dhe janë marrë masat e sigurisë.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...