Published On: 3 Gusht, 2017

Pamje nga Kuvendi i Kosovës(Drejtpërdrejt)

Sot mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës, e cila pritet të fillojë në ora 10:00, raporton Gazeta Blic.

Seanca do të udhëhiqet nga deputeti më i vjetër, Adem Mikullovci, ndërsa përkrah tij do të jetë deputetja më e re, Teuta Rugova.

Fillimisht do të bëhet formimi i Komisionit të përkohshëm për verifikimin e kuorumit dhe të mandateve të deputetëve.

 Më poshtë mund të ndjekni pamje të drejtpërdrejta nga Kuvendi i Kosovës:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...