Published On: 25 Shtator, 2016

Pamje nga aksidenti te shkolla “Ibrahim Rugova” ku vdiq një polic (Video)

Këto janë pamjet që vijnë nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamzë, përballë gjimnazit “Ibrahim Rugova” në Shqipëri.

Mësohet se 3 efektivë policie, Ervin Haxhiaj, Besmir Voi dhe Neit Hoxha ishin duke patrulluar në këmbë kur kanë përplasur nga një makinë.

Aksidenti ka qenë i fortë dhe fatkeqësisht njëri nga punonjësit e policisë, Ervin Haxhiaj, ka ndërruar jetë në spital, ndërsa dy punonjësit e tjerë ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...