Published On: 9 Shtator, 2016

Pamje nga aksidenti i rëndë në Prizren, lëndohen tre persona (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Prizrenit në lagjen “ Bajram Curri” para gjysme ore , ku një veturë e tipit BMW ka dalë nga rruga dhe është ndeshur me një mburojë të një objekti dasmash.

Sipas disa dëshmitarëve, të pranishmit në vendngjarje kanë reaguar me shpejtësi dhe shoferin e veturës dhe dy persona të tjerë i kanë dërguar në Spitalin e Prizrenit. Sipas mjekëve të Qendrës Spitalore në Prizren, gjendja e të lënduarve nga ky aksident është e rëndë. Në vendngjarje sipas qytetarit që na ka dërguar këtë video tashmë kanë dalë policia dhe organet tjera kompetente…/televizioni i Prizrenit

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...