Published On: 10 Maj, 2016

Pamje horror / Bariu ndahet copash nga X6-ta në autostradën Fier-Vlorë (FOTO+18)

Një aksident tragjik ka ndodhur në autostradën Fier-Vlorë ku një automjet tip BMW X6 ka përplasur një person duke e ndarë trupin e viktimës në disa pjesë.

Foto nga vendi i ngjarjes ku shfaqet trupi i viktimës i ndarë në disa pjesë, janë publikuar nga portali ‘Jeta Osh Qef’. Sipas këtij portali kalimtarët që kanë mundur të shohin këtë aksident kanë thënë se drejtuesi i mjetit është plagosur dhe se viktima mendohet se ka qenë një bari i cili ka tentuar të kalojë rrugën.

Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton mbi aksidentin.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 15:10, në autostradën “Levan-Vlorë” ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekje. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, pranë fshatit Nartë, ku një automjet tip “BMV-X6” me targë: AA678MK, ka aksidentuar një këmbësorë për vdekje, shtetasin me iniciale:

L.M., 55 vjeç, lindur në Tepelenë banues në Vlorë.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe më pas është vetdorëzuar në Policinë e Vlorës.

Shtetasit e dorëzuar janë:

1. G.R. 21 vjeç, banues në Tiranë.

2. L.L. 20 vjeç, banues në Tiranë.

Kryhen veprimet në lidhje me përcaktimin e drejtuesit të mjetit.

x62x62x63koka-500x375

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...