Published On: 16 Tetor, 2016

Pamje ekskluzive të vendit ku do të gjykohen Komandantët e UÇK-së (Video)

Emisioni Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”; ku janë transmetuar rrëfime dhe dëshmi se kush janë komandantët dhe për çfarë do të akuzohen ata nga Gjykata Speciale.

Zona Express ka arritur edhe ta filmojë ndërtesën në Hagë të Holandës ku do të mbahen gjykimet në këtë proces.

Shikoni pamjet ekskluzive.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...