Published On: 23 Gusht, 2016

Pallaska: Klasa politike po e “udhëheq” vendin drejt trazirave civile

Njohësi i rrethanave politike në vend dhe analisti Dastid Pallaska, ka reaguar ndaj sulmit të fundit që u bë në objektin e RTK-së.

Pallaska përmes një postimi në Facebook, ka thënë se edhe nëse kryesit e sulmeve me bomba nuk do të kapen kurrë, është më se sigurt se kjo klasë e konsumuar politike po e “udhëheq” vendin drejt trazirave civile.

 Postimi i plotë:

Edhe nëse kryesit e sulmeve me bomba nuk do të kapen kurrë, është më se sigurt se kjo klasë e konsumuar politike po e “udhëheq” vendin drejt trazirave civile.

Kjo klasë e konsumuar politike i ka bërë edhe armiqtë tonë të përbetuar të marrin pushim. Edhe ata ia kanë besuar shkatërrimin e Republikës kësaj klase të konsumuar politike e cila në përpjekjen e vet për të mbajtur pushtetin apo ardhur në pushtet nuk kursen asnjë mjet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...