Published On: 15 Tetor, 2016

Palaçoja filmon vetën duke hedhur vezë pranë kalimtarëve të pafajshëm (Video)

Phillip Rupert Davies nga Llanrwst i Walesit, e ka vënë maskën e një palaçoje dhe ka hedhur vezë nga dritarja e veturës.

Madje, e ka filmuar vetën me këtë pamje të frikshme, ndërsa e kryen këtë veprim të pahijshëm, transmeton Telegrafi.

Videon ai e ka vënë në llogarinë e tij në Facebook, ku ka marrë shumë komentet negative.

“Veprim fëmijëror dhe me shumë pasoja”, si dhe “ke mundur t’i frikësosh shumë njerëzit”, janë dy nga komentet e shumta.

Ai është përgjigjur se nuk e ka qëlluar ndonjë njeri , shtëpi apo veturë. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...