Published On: 24 Gusht, 2016

Pak minuta shi dhe ja si katandiset rruga 1 milion euroshe e Veliajt (VIDEO)

Kanë mjaftuar pak minuta shi që të dalë në pah dështimi i investimit 1 milion euro të Bashkisë Tiranë për krijimin e unazës së vogël.

Në pamjet e siguruara nga Boldnews.al, dallohet qartazi përmbytja e rrugës dhe që njerëzit e makinat duhen të kalojnë përmes ujit për të kaluar rrugën.

Segmenti i Unazës së Vogël që ndodhet përballë zonës së njohur si 9-katëshet u rikonstruktua pak kohë më parë.

Por edhe pse ne të u puna me javë të tëra, siç ndodh rëndomtë në Shqipëri, sërish nuk janë krijuar ashtu siç duhet pusetat dhe kanalet kulluese që do ta bënin këtë rrugë ashtu siç pretendohej me standarde europiane.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...