Published On: 27 Prill, 2017

Pak çaste para gjykimit të Haradinajt, Anita ka një mesazh emocionues për djalin (Foto)

Sot, djali i Ramush Haradinajt feston ditëlindjen e tij të 13-të. Po sot, edhe ish kryeministri Haradinaj do të dalë para gjykatës në Colmar të Francës, për shkak të një fletarresti të Serbisë, të lëshuar qysh në vitin 2004.

E në ditën kur djali i tyre mbush 13 vjet, bashkëshortja e Haradinajt, Anita Muçaj, përmes një shkrimi emocional ka uruar të birin me rastin e ditëlindjes.

“Gjin ti sot behesh 13 vjeç! E di qe jeta jo gjithmone na ka perkdhel, por jeta keshtu eshte shume dimenzionale! Jeta nuk i ka perkdhel edhe shume e shume femije te Kosoves, por jeta e tille eshte perhere te sfidon! Prandaj ty dhe te gjithe femijeve, uroj qe jeta te ju kete bere te forte, te pamposhtur, te vendosur ne rrugen e jetesimit te enderrave tuaja!!! Gjin, kryevepra ime, shoku im Te uroj Gezuar Ditelindja, uroj qe te jetosh me te bukurat e jetes, e mua do me kesh gjithmone mbrapa!!!!”, shkruan Anita Haradinaj në Facebook. (sic).

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...