Published On: 18 Maj, 2016

“Pajisja e përgjimit është hequr nga Drejtoria e Policisë dhe janë fshirë materialet”

Të tjera denoncime vijojnë të bëhen publike sa i përket pajisjes ilegale të përgjimit, që ndodhet tek Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit.

Një oficer i Akademisë së Rendit ka denoncuar tek ish-Kryeministri Sali Berisha se kjo pajisje është hequr mbrëmë nga Drejtoria e Policisë dhe është transferuar tek Akademia e Rendit.

Sipas denoncimit të tij, pajisjes i janë fshirë të gjitha materialet, ndërsa është deklaruar se aparatura është dorëzuar tek Ambasada e Italisë.

Statusi në Facebook i ish-Kryeministrit Sali Berisha

Oficeri dixhital informon:

Pajisja e pergjimit eshte transferuar mbreme nga Drejtoria e Pergjithshme e Policise ne Akademine e Rendit dhe eshte manipuluar gjate gjithe nates! sb

“Pershendetje doktor nje oficer pedagog ne Akademin e Rendit dhe me thot qe paisja e pergjimit qe ka qene ne Drejtorin e Pergjithshme e kan sjelle mbreme naten tek Akademia e rendit.Nderkoh mediave u kan thene se esht dorzuar ne amabasaden italian gje qe esht absolurisht e pavertet.Gjat nates dy specialist te drejtorise se policise kane bere nderhyrje dhe fshirje dhe sot e ekspozuan si objekt mesimor per trajnim. flm.”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...