Published On: 31 Mars, 2016

Paditet në Mal të Zi një femër me 200 profile të rreme në Facebook

  • Policia e Podgoricës ka ngritur padi penale kundër J.D. (34) nga Podgorica, pas dyshimeve se në rrjetin social Facebook ka krijuar mbi 200 profile të rreme, ku kishte vendosur fotografitë dhe emrin e bashkëqytetares së saj M.L., thuhet në deklaratën e Drejtorisë së Policisë të Malit të Zi.

J.D, dyshohet se me “emrin e të dëmtuarës M.L. në profilet e rrjetit social, përmes telefonit celular dhe internetit në celular, kryesisht kishte drejtuar komente dhe epitete të ashpra dhe fyese”.

“Kundër J.D. është ngritur padi penale pas dyshimeve se ka kryer vepër penale “mbledhje të paautorizuar dhe përhapje të të dhënave personale”, transmeton AA deklaratën e policisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...