Published On: 3 Qershor, 2016

Pacolli prezanton shtëpinë që e bleu nga Thaçi (Video)

Një ndërtesë e re por ende e pambaruar në Veternik të Prishtinës, deri pak ditë më parë ishte pronë e Hashim Thaçit, njeriut që e drejton vendin.

Por, tani është në emrin e afaristit Rrahim Pacolli.

Ai thotë se në pazarin për të blerë shtëpinë që i takonte presidentit, Thaçi e ai nuk negociuan shumë.

Duke folur për përparësitë e pozitës së shtëpisë, dhe rehatinë e lagjes, Pacolli e ka treguar për Klan Kosova, brendësinë e objektit prej 700 metrash katrorë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...