Published On: 30 Maj, 2017

Pacolli: LDK-AKR-Alternativa, lista më e pastër në historinë e zgjedhjeve (LIVE)

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se AKR dhe LDK kanë një bashkëpunim dhe përshtatje shumë të mirë dhe të natyrshëm.

Pacolli, para strukturave të partisë dhe qytetarëve në Gjakovë ka thënë se lista e kandidatëve me deputetë e koalicionit LDK-AKR-Alternativa është lista më e mirë dhe më e pastër ndonjëherë në historinë e zgjedhjeve të Kosovës, shkruan arbresh.info.

“Ne kemi edhe një gjenezë me LDK-në. Është hera e parë që bashkëpunojmë dhe shoh se është bashkëpunim i natyrshëm dhe shpresoj që qytetarët e kuptojnë këtë. Lista me deputetë, lista më e mirë dhe më e pastër e të gjitha zgjedhjeve që kanë ndodhur në Kosovë. Janë njerëz të devotshëm, janë njerëz të punës ku mbi 46 për qind përfaqësohet nga gjinia femërore e mbi 60 për qind përfaqësohet nga rinia”, u shpreh Pacolli.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...