Published On: 28 Gusht, 2017

Pacolli lajmërohet nga Zvicra, i çon “mesazh” PAN-it!

Lider i AKR-së, Behgjet Pacolli nëpërmjet një postimi në Facebook, në mënyrë indirekte ka demantuar lajmet e mediave se ka pasur sot një takim ndërmjet tij dhe Ramush Haradinajt.

Ai është lajmëruar nga Lugano, ku kishte një festë në familjen e tij, raporton Gazeta Blic.

Mediat kishin raportuar se përfundimisht ishte arritur marrëveshje për bashkëqeverisje ndërmjet PAN-it e AKR-së.

Shënimi i plotë:

Sot në shtëpinë time në “Liqenin e Luganos” ishte një event i posaçëm. Djali im Armani vazhdon vitin e dytë parashkollor, Diari filloi klasën e parë, Isa klasën e shtatë e Hana klasën e nëntë. Fëmijëve të mi e atyre të Kosovës u dëshiroj vit të mbarë shkollor.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...