Published On: 3 Shkurt, 2016

Pacolli i bindur se e meriton pozitën e Presidentit

  • Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se në këtë kohë dhe situatë politike që po ndodhë tani, gëzohet që nuk është në Kuvendin e Kosovës.

“Gëzohem që nuk jam në Kuvendin e Kosovës në këtë situatë”, ka thënë Pacolli në “Rubikon” të KTV-së.

Ai ka thënë se zgjidhja e kësaj krize bëhet me zgjedhje të reja.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...