Published On: 17 Tetor, 2016

Pacolli, “hapë konkurs” e keni shansin të udhëtoni në Evropë me të!

Kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli vazhdon të jetë atraktivë në Facebook. Pacolli së fundi ka menduar që ta bëjë një shëtitje në Evropë me disa nga fansat e tij.

Këtë mundësi të rrallë, biznesmeni kosovar e ka bërë publike në faqen e tij në Facebook.

“Miqtë e mi, duke qenë se vetë nuk i kam patur mundësitë e mira në rininë time, unë e di çfarë do të thotë mungesa e tyre. Dhe rinia jonë e sotme, e mrekullueshme, për mua vlen shumë, dhe meriton çdo gjë. Andaj, kam menduar që me rastin e 28 nëntorit t’i përzgjedhi disa fansa, që do të udhëtojnë së bashku me mua, nëpër Evropë, për dy-tri ditë si mysafirë të mitë. Të udhëtosh është të mësosh! Unë jam duke punuar tani që të bëj përzgjedhjen e bashkudhëtarëve të mi. Do të jenë disa kritere, të cilat do t’i prezantoj më vonë. Çështja e vizave, do të zgjidhet, besoj” shkruan Pacolli.

 
Displaying 5 Comments
Have Your Say
 1. Hed thotë:

  Përshëndetje zoti ju shpërbleft mbarësi sukses për ju.familjen.shoqerin-rrethin tuaj …shëndet

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. mirdash laci thotë:

  hallall te qofte qe mendon per rinin.respekte gjithmon per ty Behxhet Pacolli.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 3. fejsall murina thotë:

  Jam manipolator per gjitha maqinat dhe ikam kategorit gjitha B-C-CE jam igatshem teponoj NE gjdo Ko qeju konvenon pun dhansit dhe jam zanate Te ndryshme ponoj Salldus – mekanik – limari per ngjyrosje Te auto mjeteve,skursrna prej asnji pune.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)
 4. Liridon gerguri thotë:

  Pershendetje shpresoj qe ket qellim ta realizosh me deshiren me te bukur te mundahme
  Respekt per ty z.Pacolli zoti te bekoft ty dhe rinin koaovare
  Shpresoj qe edhe une te jem pjes e keti udhtimi
  Me respekt Liridon Gerguri

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 5. Afrim Fazliu thotë:

  Pershendetje

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...