Published On: 28 Janar, 2016

Pacolli fton në shtëpinë e tij 350 mijë fansat e Facebook-ut

  • Presidenti i AKR’së Behgjet Pacolli, ka arritur numrin e 350 mijë fansave në faqen e tij në Facebook. Për këtë, ai ka një ftesë ndër më të çuditshmet: që të gjithë i fton për kokteil gjatë verës në shtëpinë e tij.

Ai shkruan:

Të dashur miq, Po e shoh se sonte kam kaluar numrin e 350.000 fansave në Facebook. Ne kemi ndarë shumë diskutime midis nesh. Kemi debatuar për gjërat që na lidhin, e së tepërmi: MIRËQENIA E BASHKATDHETARËVE TANË.

Unë ju falenderoj shumë për debatin tonë, pavarësisht si ka qenë ai, sintonues apo kundërshtues, për mua ka qenë shumë frymëzues.
Edhe unë gaboj, por komentet tuaja kanë ndikuar që gabimet e mia të jenë të limituara.
Edhe diçka ju duhet ta dini: Ju jeni të rëndësishëm për mua. Ne kemi qëndruar së bashku tërë kohën! Prandaj, unë kam një dëshirë: t’ju ftoj në shtëpinë time për një kokteil gjatë kësaj vere. Pse jo çdo ditë të javës së fundit të gushtit, kur është dhe jubileu i ditëlindjes sime.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...