Published On: 22 Shkurt, 2016

Pacolli: Është e drejtë e jona ta dimë ku mbetet paratë e 3 përqidëshit

  • Kreu i AKR’së Behgjet Pacolli në një postim në Facebook ka thënë se të gjithë kanë të drejtë të dinë se çfarë ka ndodhur me paratë e mbledhura gjatë kohës së okupimit.
  • Ja çfarë shkruan ai.

Fondi (fondet) i (e) 3%

Kohët e fundit po lexoj per 3%. Është mirë që po shkruhët dhe qe po flitët për këtë qështje shumë të ndjishme.

Pas mbarimit të luftës unë kam pa njē intervistë të z. Fatmir Sejdiut dhe z. Isa Mustafës, ku ky i fundit deklaron se nga (në) fondi (n) e 3% kanë mbetur edhe 50 milion marka gjermane. Është e drejtë e të gjithëve ta dimë se ku mbetën ato fonde duke ditur se ato fonde janë të popullit e sidomos të mergatës, po edhe te miat dhe familjarëve të mi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...