Published On: 6 Maj, 2016

Pacolli edhe me një lëvdatë! Jam shqiptari më i pasur!

  • Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook” ka folur për pasurinë e tij dhe numrin e fansave të tij në rrjetet sociale.

Ai ka folur edhe për politikanët e tjerë të cilët janë aktiv në “Facebook”.

“Me pyeten në RTK se a jam shqiptari më i pasur? Po jam. Jam sepse ju kam ju! Të dashur miq, sapo kaluam shifren magjike 400,000 në Facebook. Ju jeni miqtë e mi, me të cilët komunikoj çdo ditë, me të cilët qajmë hallet e njejta, me të cilët edhe debatoj. Nuk është e rastesishme që nga politikanet në Kosovë të jam i pari në Facebook. Ju e keni kuptuar mirë kush janë ata, dhe sa e duan Kosovën. Miqtë e mi, nga zemra ju falenderoj për përkrahjen, pëlqimet dhe komentet tuaja”, ka shkruar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...