Published On: 14 Qershor, 2017

Pacolli e “vulosë”: Ky është vendimi ynë për PAN-in!

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se humbësi më i madh i zgjedhjeve të 11 qershorit, është PAN-i.Ai në një intervistë për emisionin “Interaktiv” të KTV-së, ka thënë se nuk do të hyjë në koalicion me PAN-in.“Për momentin them se nuk ka interes për një koalicion me PAN-in. Nuk e kemi këtë çështje në rend dite”, tha ai, raporton Gazeta Blic.

Sipas tij, PDK-ja është një parti që e ka dënu qytetari i vendit dhe nuk kemi pse të hyjmë në koalicion me ta.Ai tha se deri më tani nuk e ka kontaktuar askush nga PDK-ja.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...