Published On: 3 Gusht, 2017

Pacolli del me këtë propozim për Qeverinë e ardhshme

  • Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se i vjen keq për situatën e krijuar në Kuvendin e Kosovës.

Deputetët, sipas tij, dështuan të tregojnë se janë shërbim të qytetarit dhe krijuan këtë situatë nga e cila pësojnë qytetarët.

Në një lidhje nga shtëpia e tij në emisionin “Infobox” të RTV Dukagjinit, Pacolli ka kërkuar konsultime nga liderët e subjekteve që të ketë konsultime korrekte duke respektuar pozicionet dhe të shkohet me një qeverisje të përkohshme gjithëpërfshirëse.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...