Published On: 11 Janar, 2016

Pacienti rrëzohet nga shtrati dhe pëson gjakderdhje në kokë, akuzohet stafi (Video)

  • Një pacient ka pësuar gjakderdhje në kokë për shkak se është rrëzuar nga shtrati ku po trajtohej

Familjarët thonë se u nxorën jashtë nga dhoma dhe pacienti pësoi për shkak të moskujdesit.
Askush në QKUK nuk ka qenë në gjendje të jap ndonjë detaj se si ka ndodhur rasti.
Kronika e plotë e KTV’së:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...