Published On: 19 Shkurt, 2016

Pa rrotlla: Albulena e fshehu gazin lotsjellës në brekë (VIDEO)

Seancat plenare po vazhdojnë të pengohen nga deputetët opozitarë, të cilët po kundërshtojnë fuqimisht zhvillimin e tyre.

Kështu, për ti bllokuar seancat plenare, deputetët opozitarë kanë hedhur vazhdimisht gaz lotsjellës në sallën e Kuvendit.

Në seancën e sotme poashtu është provuar bllokimi i seancës, ku deputetët opozitarë si Shqipe Pantina, Teuta Haxhiu dhe Mytaher Haskuka kanë hedhur gaz lotsjellës.

Ndërkaq, deputetja Albulena Haxhiu ishte e vetmja deputete e alivanosur, e cila u dërgua menjëherë me veturë private në QKUK, pavarësisht ndihmës që i është dhënë nga Sigurimi i Kuvendit. Më tej, u mësua se gazin lotsjellës deputetja Haxhiu e kishte fshehur në organin gjenital të saj, raporton parrotlla.

 

Video Player

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...