Published On: 29 Gusht, 2016

Pa ndjenja/ Fotot shokuese nga shthurja e të rinjve anglezë

Pamjet shokuese të një nate të shfrenuar jashtë tregojnë tmerrin me të cilin i duhet policisë të përballet pasi të rinjtë dëfrehen dhe dehen nëpër pub-et e Njukasëllit në Angli.

Fotot e bëra dje natën tregojnë një numër të madh vajzash të veshura me funde të shkurtëra dhe taka të larta të shtrira përtokë.

Disa të tjerë duken pa ndjenja në krahët e partnerëve apo miqve apo të ulur përdhe pranë disa monumenteve në qendër të qytetit, pasi i kanë hequr këpucët.

Disa të rinj shihen teksa urinojnë nëpër rrugë, ndrësa disa të tjerë përfundojnë në prangat e policisë pash sherreve, nga të cilat disa duket se kanë dalë të gjakosur.

Është thejsht nata e çmendur e radhës në një nga qytetet e Anglisë./Mapo.al

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...