Published On: 17 Maj, 2017

Pa mbushur 24 orë nga vdekja e 16-vjeçares, Rama poston yje dhe buzëqeshje: Shëndetësia që duam!

Pa u mbushur 24 orë nga vdekja e 16-vjeçares Blerta Pepa e cila ndërroi jetë pas një operacioni në gju, kryeministri Rama ka postuar një video të sukseseve në shëndetësi.

“Kush ka sy të shikojë”, shkruan Rama në një postim që e shoqëron me yje dhe “smiley”.

16-vjeçarja ndërroi jetë në një spital privat, fakti mbetet që anestezisti për të cilin thuhet se ka tentuar të vrasë veten, Tefik Zhurda është shef i shërbimit të Anestezisë në Spitalin shtetëror të Traumës.

A është momenti për postime të tilla? Gjykojeni vetë.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...