Published On: 13 Korrik, 2016

Pa e kuptuar se po regjistrohej nga kamera, godet gruan në karrocë (Video)

Një burrë nga Phoenix, Arizona u arrestua pasi u kap rastësisht nga kamerat duke goditur një grua në një karrocë, gjatë një raporti të drejtpërdrejtë nga një stacion lokal i lajmeve televizive.

Ai ishte shtyrë një grua në një karrocë, kur ai goditi atë në kokë për një arsye të panjohur, përcjell Telegrafi.

E sipas medieve të huaja, ky gjest ka bërë që të shpërthejnë rrjetet sociale, si dhe të bëhen thirrje të shumta tek policia.

Policia arrestoi njeriun në video, 60-vjeçarin Randall Burgess. Sipas policisë, ai ishte në një lidhje me gruan e panjohur në karrocë. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...