Published On: 6 Janar, 2016

Osmani i revoltuar: S’ka bir nane qe m’qet në rrugë(VIDEO)

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Osmani ka deklaruar se askush nuk mund ta qesë atë në rrugë, dhe të mos e lejoj të kryejë detyrën e tij si deputet i Kuvendit të Kosovës.

Duke folur për veprimet e opozitës në emisionin ‘Republika’ me Dardan Gashin, Osmani është nxehur duke u shprehur se bir nane qe e qet në rrugë nuk ka.

Emisionin e plotë me deputetin Osmani mund ta ndiqni sonte në ora 20:45 në Tribuna Channel./GazetaTribuna/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. xhevati thotë:

    Ty more kodosh alameti duhet me te que ne burg e din ti,ti ma se paku e ke vendin ne rruge ty te pret burgu

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...