Published On: 31 Korrik, 2016

Opozita ‘tregon muskujt’, fushata në prag

Edhe pse jemi larg fushatës zgjedhore, sërish atmosfera e zgjedhjeve ndjehet fort këto ditë.

Teksa mazhoranca socialiste po reklamon arritjet, opozita po ‘tregon muskujt’.

Këto foto janë postuar nga deputeti demokrat, Lefter Maliqi.

“Pak përgatitje fizike të përditshme dhe energji pozitive,si domosdoshmëri jetike,” shkruan ai në FB.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...