Published On: 24 Shkurt, 2016

Opozita po e kallë sheshin me atmosferë – Këto janë pamjet (Video & Foto)

Protestuesit opozitarë të cilët janë vendosur në shesh edhe me tenda që nga dita e djeshme, sonte kanë ndezur zjarre në shesh për të përballuar temperaturat e ulëta që po mbretërojnë, dhe ashtu të mbledhuar rreth zjarreve me biseda  e herë herë këngë të ndryshme po krijojnë një atmosferë interesante, shkruan INFOKUSI.COM.

Rreth zjarreve të ndezura, duke biseduar, e me raste duke kënduar, nganjëherë edhe duke ndërprerë këngën nga brohorimat për rrëzimin e qeverisë dhe kundërshtinë e zgjedhjes së Thaçit president, protestuesit opozitar tashmë kanë hyrë në natën e dytë që po e kalojnë në shesh, në kuadër të protestave”Ditë e natë”, të organizuara nga opozita për të kundërshtuar zgjedhjen e mundëshme të Thaçit president dhe për të kërkuar dorëheqjen e qeverisë./INFOKUSI.COM/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...