Published On: 23 Mars, 2016

Opozita nuk merr pjesë në seancën e nesërmen të Kuvendit

  • Edhe një seancë tjetër e Kuvendit do të mbahet pa opozitën. Vetëvendosje, AAK’ja e Nisma nuk do të marrin pjesë në seancën e së enjtes, që në rend dite do të ketë 10 pika, raporton KTV.

Në Vetëvendosje kanë thënë se nuk do të marrin pjesë në këtë seancë, por nuk kanë dashur të flasin më shumë për këtë çështje.

As Nisma për Kosovën nuk do të jetë në seancën e së enjtes e ky vendim për mospjesëmarrje do të vlejë deri në një vendim të ri të partisë, ka thënë për KTV’në Bilall Sherifi i Nismës.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. parlamenti thotë:

    Ne parliament Jane 12 parti,dhe 2 parti qe bojkotojn.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...