Published On: 10 Mars, 2016

Opozita, ndërron strategjinë e pëngimit të punës në Kuvend! (FOTO)

Edhe më tutje, deputetët e opozitës, janë duke u përpjekur ta pëngojnë punën në Kuvendin e Kosovës.

Kësaj radhe, ata e kanë ndërruar strategjinë e tyre.

 Opozitaret me lasera në duar, po ua drejtojnë dritën e tyre në ftyrë dhe sy, që nga nënkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti dhe anëtarë tjerë të kabinetit qeveritar, që janë në sallë, raporton gazetablic.com

Seanca po vazhdon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...