Published On: 6 Shkurt, 2016

Opozita: Më 17 shkurt do ta çjerrim Qeverinë

Opozita e bashkuar ka vazhduar edhe sot takimet me qytetarë si përgatitje për protestën e paralajmëruar më 17 shkurt në Prishtinë.

Sot, ish kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe anëtarët e kryesisë së AAK-së, Muharrem Nitaj dhe Smajl Latifi kanë biseduar me qytetarë në Firajë.

Me këtë rast Nitaj ka thënë se shteti po shkon dallash dhe kjo duhet të ndalohet, derisa Latifi ka shtuar se më 17 shkurt opozita dhe qytetarët do t’i japin një dush të ftohtë qeverisë. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...