Published On: 29 Mars, 2016

Opozita mblidhet në AAK, diskutohet përçarja

  • Tre liderët opozitarë, Visar Ymeri i VV’së, Ramush Haradinaj i AAK’së dhe Fatmir Limaj i NISMA’s, janë duke zhvilluar një takim në selinë qendrore të AAK’së në Prishtinë.

Në takim, përveç liderëve janë edhe nga një zyrtarë tjerë të secilës parti.

Takimin e ka konfirmuar për gazetën Express, zëdhënësi i AAK’së Muharrem Nitaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...