Published On: 26 Shkurt, 2016

Opozita del nga salla, mbetet vetëm Ilir Deda

Të gjithë deputetët e opozitës janë larguar nga salla e Kuvendit të Kosovës. Aty ka mbet vetëm Ilir Deda.

Kjo ndodhi, pas një rezistence të deputetes Aida Dërguti dhe Shqipe Pantina, sigurimi ka arritur të marr gazin lotsjellës nga kjo e fundit./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...