Published On: 13 Janar, 2016

Oferta e Pozita për situatën në vend: Opozitë zgjidhni pra ju krizën politike

  • Shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci, i ka bërë një ofertë opozitës për të zgjedhur krizën politike në të cilën ndodhet vendi që disa muaj.

Në emisionin ‘Republika’ me Dardan Gashin, ai ka thënë se nëse kjo është arsyeja reale pse opozita po bllokon institucionet, atëherë lë të vijnë ata dhe le ta draftojnë statutin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...