Published On: 28 Shkurt, 2016

O’Connell optimist se “Shok” fiton Oscar’in

  • Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë Ruairi O’Connell ka thënë se vendi ynë dhe ai prej nga vjen ai kanë arritur një sukses mahnitës me filmin “Shok”.

O’Connel ka thënë se përmes këtij filmi janë bashkuar të gjithë shqiptarët kudo që jetojnë, pasi aty e gjejnë veten.

Më tej në Facebook ai ka shkruar se ata që kanë punuar për këtë film kanë bërë që përmes tij të garojë me filmat më të mirë në botë.

“Ata përfaqësojnë më të mirën e të dyja vendeve tona të mrekullueshme. Ndjehem optimist”, ka shkruar O’Connell.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...