Published On: 12 Korrik, 2016

O’Connell kërkon debat nga qeveria për Demarkacionin

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell ka pasur sot një takim me ministrin e punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ku ndër të tjera është diskutuar edhe për demarkacionin me Malin e Zi.

O’Connell në konferencë për media ka thënë se për demarkacionin duhet të shihen faktet dhe ka kërkuar debat nga qeveria për këtë çështje, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...