Published On: 25 Prill, 2017

Obsesioni i fundit: Flokë ylberi me prerje të thella (Foto)

Në momentin kur e shihni Kirsten Stewart dhe Katy Perryn me të njëjtin stil të flokëve, ju do ta kuptoni se ai stil do të bëhet trend.

Por, ndryshe nga trendet e fundmit të mërzitshme që i kemi parë, ky trendi i fundit me të vërtet se është interesant.

Flokët ylberi janë vetëm për guximtaret, e gjithashtu edhe prerjet e këtij stili! Prandaj, kombinimi i flokëve ylberi me prerje të flokëve deri në skalp është dëshmi se jeni me të vërtetë guximtare.

Stilistja e flokëve Janine Ker është përgjegjëse për këtë ide, ndërsa llogaria e saj në Instagram është e mbushur me fotografi të këtij trendi mallëngjyes.

Pra, mos u çuditni nëse së shpejti këtë pamje do ta hasni në festivale dhe plazhe! /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...