Published On: 11 Qershor, 2016

“O sa mirë me qenë shqiptar”, atmosferë madhështore midis Francës (Video)

Tashmë atmosfera në stadiumin e Lensit është perfekte në prag të fillimit të ndeshjes.

Mijëra shqiptarë kanë zënë vendet e tyre në stadiumin Belleart Delelis të Lensit, ku po këndojnë “O Sa mirë me qenë shqiptar”.

Dhe Telegrafi ka siguruar video direkt nga stadiumi me atmosferën nga zemra e tifozëve në Lens.

Shikoni videot:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...